*podane ceny są cenami netto.

O FIRMIE

Jesteśmy firmą działającą w branży paliw płynnych. Działamy w południowej części kraju, głównie na terenie województwa Śląskiego. Aktywnie współpracujemy z liczącymi się na rynku importerami oraz producentami; LOTOS, ORLEN. Właścicielem marki FuelPol jest firma ROPPOL z Bytomia. Podstawowym naszym zadaniem jest dostawa paliw najwyższej jakości i usatysfakcjonowanie naszych klientów.

Jesteśmy wyspecjalizowani w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Naszą działalność koncentrujemy na hurtowym obrocie paliwami płynnymi, a także usługach transportu paliw. Dysponujemy cysterną o pojemności 18 tyś. litrów z układem dystrybucyjnym. Zamówienia realizujemy już od 1000 litrów.

Nasi odbiorcy chwalą naszą sumienność i terminowość. Przede wszystkim cenią doświadczenie naszej firmy, które jest gwarantem wysokiego standardu oferowanych usług. Za sprawą kontraktów z największymi producentami, możemy zapewnić najlepsze paliwa i tym samym cieszyć się z zadowolenia klientów.

 
 

ROPPOL © 2001-2014

ROPPOL 41-902 Bytom ul.Północna 70 | e-mail: biuro@fuelpol.pl